תכנון מדפי תצוגה לחנות פותח אפשרויות רבות ולכן חשוב מאוד לתת ייעוץ המושתת על צרכי הלקוח ורצונותיו.
התכנון של מדפי התצוגה עבור בית העסק בנוי ממספר שלבים:

 

לוקר הוא למעשה תא אחסון בטוח המגיע בגדלים וצבעים שונים אשר משמשים לאחסנת חפצים אישיים של לקוחות או עובדים ומשרתים נאמנה בתי עסק או מוסדות מסוגים שונים. הלוקר התפתח מתוך רצון לאחסן פריטים אישיים לפרק זמן קצר או ממושך, והדבר מאפשר למשתמש בלוקר להתפנות למטרות אחרות, ללא דאגות וללא חשש מאיבוד דבריו האישיים ביותר. תא לוקר מגיע בגדלים שונים, המאפשרים ללקוח לאחסן אופי מסוים של פריטים וזאת נקבע עפ"י מטרותיו של בית העסק או המוסד, עבור המשתמשים בו.

לוקרים הם מנת חלקם של מוסדות כמו בתי ספר, מוסדות להשכלה גבוהה או מוסדות להשכלה מקצועית, שם יכולים התלמידים לאחסן חומר לימוד רב וקבוע ולהשתמש בו כרצונם בנוחות. כמו כן משמש הלוקר למכוני כושר או ספא, ומאפשרים למעשה ללקוח להשתמש בשירותיו של המכון, לאחר יום העבודה או בדרך אליו, ולאבטח את החפצים האישיים בזמן השימוש בשירותי המקום. לאחרונה החל הלוקר להיות בשימוש של מוסדות אחרים כמו תחנות משטרה, תחנות רכבת ואף מועדוני בילוי, אשר נעזרים בלוקר על מנת ליצור סביבה בטוחה ונעימה יותר.

לקוחות רבים פונים אלינו בבקשה להצעת מחיר עבור מידוף במחסנים פרטיים לבית. כמנהגנו, אנו מנסים להבין במדויק למה הכוונה ב"אני רוצה מדפים למחסן בבית". כאשר אנו מתחילים לשאול את השאלות המקצועיות, מתברר לנו שלרוב אין לפונה בעצם ידע מה נחוץ באמת ומה המגבלות השונות הקיימות בכל מחסן.
במאמר זה, אנסה לעזור ללקוח הפרטי לתכנן את המחסן באמצעות סידרת שאלות שהתשובות עליהן תעזורנה בתכנון ובבירור הצרכים.