מדפים מודולריים: פתרון רב תכליתי לאחסון יעיל

 אם אתם זקוקים לפתרון אחסון המספק גמישות, עמידות וניצול יעיל של שטח - מידוף מודולרי הוא הפתרון האידיאלי עבורכם. מדפים מודולריים הם למעשה, מערכת אחסון המורכבת ממדפים בודדים או יחידות הניתנות להרכבה ופירוק בקלות ובמהירות.

במאמר זה נפרט את היתרונות של מדפים מודולריים, נדון באפשרויות התמחור, ונסביר את היתרון בבחירה במדפים מודולריים לצורך אחסון הציוד בעסק שלכם.

 

 

סוגי מדפים מודולריים

קיימים בשוק מגוון רחב של סוגי מדפים מודולריים אשר כל אחד מהם מתאים לצרכים שונים הקשורים בסוג הציוד הנדרש לאחסון ובסוג העסק. אופק סוכנויות מערכות אחסון בע"מ מספקת מדפים מודולאריים לאחסון בעומס קל עד בינוני מהסוגים הבאים: 

  • מדפי מתכת מודולריים מגולוונים מדגם מטלסיסטם לצורך אחסון ציוד במשקלים של 100-300 ק"ג המיועדים בעיקר למחסנים ביתיים, מחסנים קטנים ולמחסני חנויות (כגון: רשתות קמעונאיות).

  • מדפי תצוגה לחנויות וסופרמרקטים מדגם Hongye לצורך אחסון ציוד במשקלים של 50-100 ק"ג למדף בעלי נראות המשווה לחנות מראה יוקרתי.

  • מדפי מתכת צבועים מדגם JRACKING לצורך אחסון ציוד במשקלים של 300-800 ק"ג למדף המיועדים למחסני אספקה טכנית, משקאות, ברגיות, מוסכים ומשמשים לאחסון ידני של ציוד כבד.

ניתן להתקין את המדפים הקלים גם על גבי עגלות ניידות לחיסכון במקום ובמעברים (בדומה לספריות). שיטה זו מביאה לחיסכון של כ-30% בשטח האחסון במחסן.

 

 

היתרונות של מדפים מודולריים

בין אם יש לכם חנות קמעונאית או שיש לכם צורך במחסן אספקה טכנית, מדפים מודולריים מציעים את הרבגוניות הנדרשת כדי להסתגל לדרישות המשתנות של אחסון ציוד מגוון. 

נציג את היתרונות המרכזיים בשימוש במערכות אחסון מודולריות:

  1. גמישות בהתאמת המדפים לצורכי האחסון - מדפים מודולריים מספקים גמישות בהתאמה למגוון צרכים ומצבים. תכונה זו חיונית על מנת לאפשר אחסון של מגוון רחב של ציוד ושינוי עיצוב המחסן בהתאם לדינמיות של בית העסק. 
  2. חיסכון במקום אחסון - בין אם תבחרו במדפי מתכת קלים, מדפי תצוגה או מדפי מתכת לעומס בינוני, החיסכון שלכם במקום האחסון יבטיח יכולת ליצור מלאי גדול יותר ומעקב מסודר ויעיל. 
  3. מהירות ופשטות ההתקנה - מדפים מודולריים ניתנים לחיבור וניתוק בקלות ומגיעים עם חיבורים פשוטים ונוחים לצורך שינוי ושדרוג יום-יומי בהתאם לצורך תוך כדי שהם מספקים יציבות ופונקציונליות מגוונת.
  4. תחזוקה פשוטה ויעילה - אם מתגלה בעיה בחלק מסויים מהמדף, ניתן להחליף רק את המודול הפגום במקום להחליף את המדף כולו, דבר המאפשר חיסכון בעלויות ופתרון יעיל לצורך המשך השימוש במחסן. 
  5. התאמה לסוגי פריטים שונים -  מדפים מודולריים יכולים להתאים למגוון של פריטים וחומרים בגודל ובמשקל משתנה, מה שהופך אותם לגמישים וחיוניים למגוון רחב של צרכים ובתי עסק.
  6. שמירה על סדר וארגון - היכולת להתאים אותם לכל מקום מסייעת לשמור על הסדר בקלות ולספק ארגון מותאם אישית. כמו כן, ניתן באמצעותם למצוא את הפריטים המאוחסנים בקלות ובכך לשפר את יעילות תהליך האספקה וניהול מעקב אחר המלאי הקיים במחסן.

 

עלות מערכת מדפים מודולרית

אחד היתרונות המרכזיים של מדפים מודולריים הוא המחיר, כלומר שלרוב מערכת זו נחשבת לזולה ופשוטה יותר לעומת מערכות אחסון אחרות. העלות הנמוכה משתקפת בעת ביצוע הרכישה הראשונית של מערכת מידוף מודולרית, אך היא מתבטאת גם בטווח הארוך שכן תחזוקת המערכת היא קלה יחסית וניתן להתאימה בדיוק לצרכים.

מדפים מודולריים הם פתרון חסכוני לצרכי האחסון שלכם. לא רק שהמחירים של מערכות מידוף מודולריות תחרותיים, אלא גם שהחיסכון בעלויות לטווח ארוך נגזר מניצול יעיל של השטח ושל תחזוקה קלה. כל אלו, הופכים את המדפים המודולריים לבחירה חסכונית בעזרתה ניתן להגיע לאיזון אופטימלי בין איכות ומחיר.

 

עמידות וחוזק

מדף מתכת מודולרי הוא פתרון פופולרי וייחודי לצורך אחסון מוצרים כבדים תוך כדי ניצול שטח והבטחה של שמירת תקינות הציוד. הברזל הוא חומר חזק ויציב והמדף בנוי במטרה להחזיק מעמד תוך שימוש בחומרים יציבים המסוגלים לעמוד בעומסים כבדים, דבר המבטיח שהמוצרים יישארו מאובטחים ומוגנים לאורך זמן.

 

לסיכום

מדפים מודולריים מציעים יתרונות רבים לאחסון יעיל. הגמישות, העמידות והחסכוניות של מערכות אלו הופכים אותם לבחירה אידיאלית עבור רשתות קמעונאיות ומרכזים לוגיסטיים רבים. באופק סוכנויות יש לנו את המומחיות והמוניטין לספק לכם פתרונות מדפים מודולריים איכותיים ומגוונים. 

חברת אופק סוכנויות הינה חברה ישראלית המתמחה בפתרונות אחסון ומחסנים ונותנת מענה לצרכי רשתות קמעונאיות ומרכזים לוגיסטיים עוד משנת 1997. 

לכל שאלה, בקשה וסיוע הצוות שלנו נמצא במרחק שיחת טלפון 03-6005358  או אימייל ofek-h@zahav.net.il

 

דילוג לתוכן